В екіпажі крейсера "Аврора" залишаться лише три прибиральниці

До 1 грудня військовий екіпаж покине "Аврору", на кораблі залишиться виключно цивільний персонал - три прибиральниці і шість охоронців.

Військовий екіпаж залишить крейсер "Аврора". За словами представника Головного штабу ВМФ Росії, до 1 грудня на кораблі залишиться виключно цивільний персонал - три прибиральниці і шість охоронців.

Завершення військової біографії крейсера схвалив головнокомандувач ВМФ адмірал Володимир Висоцький. Раніше повідомлялося, що на "Аврорі" буде створено корабель-музей військової слави.

Нагадаємо, попередні плани зміни статусу крейсера припускали, що на кораблі збережеться військовий екіпаж, що складається з офіцерів і матросів, як призовників, так і контрактників. Зокрема, в лютому 2010 року заступник головнокомандувача ВМФ РФ Федір Смуглін заявив, що корабель залишиться в складі ВМФ.

Крейсер "Аврора" був закладений в 1897 році і спущений на воду в 1900 році. Корабель брав участь у Російсько-японській та Першій світовій війнах, під час Великої Вітчизняної війни крейсер використовувався при захисті Ленінграда.

Найбільшу популярність "Аврора" придбала через холостий залп, що дав сигнал до початку штурму Зимового палацу в 1917 році. З 1948 року "Аврора" знаходиться на "вічній стоянці" в Санкт-Петербурзі. В даний час на кораблі діє музей, присвячений історії крейсера та вітчизняної корабельної техніки початку XX століття.

Читайте також:

Крейсер "Аврора" виведуть зі складу флоту через бенкет олігархів

Російські олігархи влаштували п'яний бал на крейсері "Аврора"

Міноборони назвало броненосець "Потемкин" кораблем української революції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: