В Еквадорі живе найстаріше подружжя світу: на двох їм 214 років

В Еквадорі живе найстаріше подружжя світу: на двох їм 214 років

Вони побралися таємно від батьків і от вже 79 років разом.

В Еквадорі пара літніх людей встановили світовий рекорд - вони найстаріше подружжя світу. Чоловікові Хуліо Мора - 110, його коханій Вальдраміні Кінтерос - 104.

Про це пише Los Angeles Time.

Пара побралася таємно від батьків, адже сім'ї обох не схвалювали цей шлюб. 79 років по тому вони все ще разом. Обидва здорові, хоча родичі кажуть, що вони трохи пригнічені через пандемію COVID-19 - сумують за своїм великим сімейним зустрічами.

Родина в них справді чимала: пара виховала п'ятьох дітей, має 11 онуків, 21 правнука та одного пра-правнука.

Два вчителі-пенсіонери живуть в столиці Еквадору. В середині серпня вони отримали сертифікат від Гіннеса.

Відео Разом - 79 років: в Еквадорі виявили найстарше подружжя у світі

В Еквадорі живе найстарше подружжя у світі. Чоловіку Хуліо – 110 років, його дружині Вальдраміні – 104. Він тримає її за руку та ніжно цілує - і так уже 79 років. Вони побрались у 1941 році, і спершу приховували це від своїх батьків, які були проти цього шлюбу. Але далі, розповідають, були нерозлучні. Виховали 5-х дітей, мають 11 онуків, 21 правнука та 9 пра-правнуків. Кажуть, про секрети довголіття або тривалого шлюбу ніколи не замислювались, але поруч один з одним завжди відчували себе щасливими та коханими.

Разом - 79 років: в Еквадорі виявили найстарше подружжя у світі

Нагадаємо, 112-річний британець з графства Гемпшир став найстарішим чоловіком у світі і потрапив у книгу рекордів Гіннесса. Він розповів, що пережив пандемію іспанського грипу у 1918-1920 роках, яка стала однією з наймасштабніх для людства. Втім на самоізоляції довгожитель уперше – через пандемію коронавірусу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин