В Екваторіальній Гвінеї розкрили змову проти президента

Запідозрений в організації перевороту капітан Енгонга входив до найближчого оточення нинішнього диктатора.

Один з керівників служби національної безпеки Екваторіальній Гвінеї звільнений від виконання своїх обов'язків. Капітана Бьенвенідо Есон Енгонга (Bienvenido Esono Engonga) запідозрили у підготовці державного перевороту і вбивства президента країни.

Високопоставлене джерело в Екваторіальній Гвінеї повідомило, що передбачуваному замовнику, який очолював силові структури найбільш економічно розвиненого міста країни Бати, після звільнення в терміновому порядку наказали з'явитися в столицю Малабо. "Нам повідомили, що він збирався вбити президента", - підкреслило джерело.

Зараз, зазначив співрозмовник, Енгонгу вже везуть до столиці, де вирішиться його доля. Виконувати обов'язки Енгонги велено офіцерові поліції Фортунато Нсуе (Fortunato Nsue).

Колишня іспанська колонія, Екватіоральна Гвінея займає третє місце за обсягом експорту нафти в африканському регіоні. Населення країни живе у злиднях, а політична ситуація вкрай нестабільна. Нинішній президент Теодоро Обіанг Нгема прийшов до влади, скинувши свого рідного дядька під час одного з численних державних переворотів.

Запідозрений в організації перевороту капітан Енгонга входив до найближчого оточення нинішнього диктатора. На свій пост він був призначений у лютому 2009 року в ході перетворень силових відомств країни, що сталися після нападу на президентський палац.

Родичі і наближені Енгонгі обурені підозрами на адресу капітана. На думку його двоюрідного брата, гоніння на капітана Енгонгу організував президент Нгема, що вирішив позбавитися від одного зі своїх найближчих соратників.

Читайте також:

Євросоюз посилює санкції проти Гвінеї

Французького міністра звинуватили в організації замаху на главу гвінейської хунти

Франція рекомендувала своїм громадянам покинути Гвінею

У Гвінеї поліція відкрила вогонь по демонстрантах: 58 загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: