В Естонії "Перший канал" замінять "Полюванням та риболовлею"

В Естонії припинена трансляція передач російськомовного "Першого каналу" для країн Балтії. Замість нього покажуть "Полювання та риболовлю".

У Естонії припинена трансляція передач російськомовного "Першого каналу" для країн Балтії (Перший Балтійський канал).

Два найбільші естонські оператори систем кабельного телебачення - "Старман" і СТВ - припинили трансляцію програм ПБК 12 січня.

У компаніях заявили, що причина відключення у тому, що фірма-посередник між російськими телеканалами і естонськими кабельними фірмами Балтійський союз авторів і мовців (БСАB) підвищив розцінки за право трансляції програм цього телеканалу на 300%.

Представники "Стармана" і СТВ остаточно від переговорів не відмовляються. Операторів влаштувала б нижча ставка або прямий договір з керівництвом каналу ПБК.

У свою чергу, в БСАB заявили, що переговори більше півроку, що продовжувалися, виявилися безрезультатними. Проте і "Старман", і СТВ могли вільно продовжувати трансляцію програм ПБК до 18 січня. Згідно зі сталою традицією, на час ведення переговорів фірми-оператори мають право продовжувати трансляцію програм каналів, що є об'єктом переговорного процесу.

За інформацією Інтерфаксу, "Старман" пообіцяв замінити ПБК телеканалом "Полювання і рибаловля", який вже поставлений в сітку телемовлення.

ПБК транслював на Естонію передачі російського "Першого каналу" з тими, що вріжуть місцевих естонських новин, деяких інших передач і комерційної реклами. Клієнтура "Стармана" і СТВ складає переважну більшість населення Естонії, оскільки на частку решти фірм кабельного ТБ доводиться приблизно 10-15% ринку.

Нагадаємо, в січні 2006 року "Старман" і СТВ відключали в цілому 10 російськомовних телеканалів, зокрема ПБК, "РТР-планета", ТДК, Мир ТБ, УТРО, ТВЦ-International, RTVi, "НТВ-Наше Кіно", "НТВ-дитячий світ" і "НТВ-світ", які замінили ряд українських і білоруських каналів. Проте через декілька днів "Перший Балтійський канал" і інші були повернені в ефір.

Читайте також:
Естонським "акулам пера" заборонять носити взуття

Естонія заборонила в'їзд росіянам

У Франції страйкують телеканали, через заборону на рекламу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: