В Естонії почали перевірки банку, який підозрюють у відмиванні грошей Януковича

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Swedbank розпочалася перевірка в рамках розслідування.

Фінансова інспекція Естонії розпочала перевірку в головному естонському офісі Swedbank, який підозрюють у відмиванні близько 135 млрд євро, зокрема коштів екс-президента України Віктора Януковича.

Про це повідомляє естонське видання Postimees.

Прес-секретар Фінансової інспекції Лівія Восман пояснила, що мова йде про перевірку, яка проводиться в рамках розслідування, розпочатого 21 лютого.

"Під час перевірки співробітники Фінансової інспекції ознайомляться з документами і поспілкуються на місці з працівниками Swedbank. Як довго триватиме перевірка, не уточнюється. "Це залежить від результатів розслідування", - додала Восман.

Фінансові інспекції Естонії і Швеції домовилися 21 лютого розпочати співпрацю для перевірки звинувачень у відмиванні грошей, які були оприлюднені громадським телерадіомовленням Швеції SVT. У розслідуванні пообіцяв взяти участь і центральний банк Литви.

Swedbank може бути причетним до багатомільярдного відмиванню коштів через естонський філія Danske Bank, який, як вважають, став центром відмивання грошей з країн колишнього СРСР, зокрема Росії та Азербайджану.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент-втікач Віктор Янукович 2011 року вивів з України через Swedbank близько 3,6 мільйона доларів як "гонорар за книжку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції