Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Естонії порушили кримінальну справу стосовно турфірм за продаж путівок до Криму

Турфірми пропонували клієнтам путівки до окупованого Росією Криму.

Прокуратура Естонії порушила кримінальну справу проти кількох естонських турфірм, яких підозрюють в організації поїздок до окупованого Російською Федерацією Криму.

Про це пише Postimees.

В естонській державній прокуратурі підтвердили, що у вівторок в п'яти офісах турфірм були проведені обшуки в зв'язку з підозрою, що вони могли організувати туристичні поїздки в окуповані Росією Крим і Севастополь, куди, відповідно до рішення Європейського союзу про санкції, заборонено організовувати турпоїздки і надавати там туристичні послуги.

"У зв'язку з тим, що Російська Федерація порушила територіальну цілісність України, Європейський союз в 2014 році ввів санкції на надання послуг на анексованих територіях. У цей список включено також заборона на надання туристичних послуг - поїздок в Крим і Севастополь. Цей захід введений спільно всіма країнами ЄС і спрямований на те, щоб дати чіткий сигнал про те, що жодна країна ЄС не визнає незаконною анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією", - сказав прес-секретар Держпрокуратури Каарель Каллас.

Він також додав, що початкові підозри висунуті п'яти особам, яких вже допитали і потім відпустили на свободу. Прокуратура не прагне брати будь-кого з них під варту.

Нагадаємо, що в Естонії та Латвії міркують над можливістю стягнути з РФ збитки за радянську окупацію балтійських країн у ХХ столітті. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на прес-службу естонського міністерства юстиції. У поширеній інформації йдеться про те, що міністри юстиції обох країн Урмас Рейнсалу і Дзінтарс Разначс дійшли думки щодо компенсацій на спільному засіданні урядів у Ризі.

ВідеоЮНЕСКО планує розпочати прямий моніторинг ситуації в окупованому Криму

Під наглядом ЮНЕСКО. Установа Організації Об'єднаних Націй ухвалить рішення про початок прямого моніторингу ситуації в окупованому Росією Криму. Про це повідомив постійний представник України при ЮНЕСКО Олег Шамшур. Очікується, що моніторити ситуацію на півострові почнуть до квітня наступного року. 

ЮНЕСКО планує розпочати прямий моніторинг ситуації в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції