В Естонії суд виправдав захисників Бронзового солдата

Харьюській суд у понеділок повністю виправдав захисників пам'ятника Воїну-визволителю. Вирок зустріли аплодисментами.

В Естонії суд в місті Харью повністю виправдав чотирьох осіб, що звинувачувалися в організації масових заворушень під час подій для подальшого перенесення пам'ятника Воїну-визволителю.

На лаві підсудних були Дмитро Лінтер, Максим Рева, Димитрій Кленський, а також лідер російського молодіжного руху Наші в Естонії Марк Сірик.

Суд постановив зняти з усіх чотирьох підписку про невиїзд і компенсувати їм матеріальні витрати, понесені у зв'язку з перебуванням під арештом в ході попереднього ув`язнення.

Для всіх чотирьох прокурор Трійн Бергманн вимагала умовного тюремного ув'язнення строком від 3 до 4 років з трирічним випробувальним терміном.

Ніхто з обвинувачуваних не визнав себе винним, а їх адвокати раніше стверджували, що в діях обвинувачених немає складу злочину.

Прокурор сказала в інтерв'ю Postimees.ee, що з великою часткою ймовірності оскаржить вирок, але для цього їй необхідно спочатку ознайомитися з вмотивованим рішенням суду, яке буде доступно завтра.

Нагадаємо, естонська влада 26 квітня минулого року почала розкопки поховання радянських воїнів на Тинісмязі, а 27 квітня демонтували пам'ятник Воїну-визволителю, який 30 квітня було перенесено на Талліннський військовий цвинтар.

Це викликало масові заворушення, які супроводжувалися зіткненнями з поліцією, погромами і підпалами магазинів і кіосків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: