В Естонії виставлять на аукціон марку з портретом Гітлера

рішення виставити марку на аукціон було ухвалене у зв'язку з тим, що "інтерес до неї в Естонії та за кордоном перевищує пропозицію".

В Естонії продадуть з аукціону поштову марку, на якій зображений Адольф Гітлер у дитинстві.

Марку з таким зображенням видав якийсь житель Естонії (його ім'я не повідомляється), скориставшись послугами державної поштової служби ( "Eesti post"). Підприємство дозволяє всім бажаючим розмістити вподобану фотографію на марці, сплативши замовлення по Інтернету. Послуга носить назву "Моя марка".

Видані таким способом марки, як зазначає агентство, у роздрібний продаж не надходять.

Прес-секретар "Eesti post" Інге Судер, відповідаючи на запитання журналістів, заявила, що компанія не відповідає за зображення, зроблені по приватних замовленнях. "У нас немає ніякої цензури, що можна зображувати, а що ні, якщо тільки хтось не спробує помістити на марку геніталії, а таке пару раз вже було", - пояснила вона.

Чи знали працівники поштової служби, приймаючи замовлення, що дитина на фотографії - Гітлер, невідомо. Не уточнюється також, скільки примірників вирішив зробити замовник.

Посилаючись на портал Estland, агентство повідомляє, що рішення виставити марку на аукціон було ухвалене у зв'язку з тим, що "інтерес до неї в Естонії та за кордоном перевищує пропозицію".

Читайте також:

Румунський мер разом із сином влаштував дефіле в нацистській формі

РФ: прирівняння СРСР до гітлерівської Німеччини неприпустиме

США відтворили бомбардувальник, з яким Гітлер сподівався виграти війну

Росія розробила інструкцію з популярізації сталінізму в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: