В Естонії замість політичної реклами показали жорстке порно

У торговому центрі в Пярнумаа інфокіоск, який мав демонструвати рекламу Партії реформ, протягом майже двох днів показував порнофільм.

В Естонії інфокіоск у торговому центрі Port Artur 2 в Пярнумаа, який був запрограмований для трансляції реклами Партії реформ, два дні демонстрував глядачам 12-хвилинний порнофільм.

Демонстрацію непристойного відео припинив вранці 15 лютого керівник проектів агентства Wigur, яке займається рекламою в Port Artur 2, Таїр Антон, який вимкнув комп'ютер з мережі, коли почув від очевидців про те, що відбувається.

За словами Антона, комп'ютер без миші і клавіатури в інфокіоску був підключений до бездротового Інтернету торгового центру, доступ до якого є відкритим, і мав транслювати розділ сайту реформістів, що відноситься до Пярнумаа.

Він припустив, що захист комп'ютера був не дуже надійним, тому хтось зміг за допомогою wifi замінити трансляцію сайту реформістів на демонстрацію порнографії.

Місцевий представник Партії реформ не зміг сказати, чи буде партія розшукувати хулігана і чи буде подано заяву в поліцію. Він також підтвердив, що комп'ютер був захищений, тому це справа з атакою на комп'ютерну мережу.

Нагадаємо, подібний скандальний інцидент стався у серпні в парламенті Індонезії: на великому екрані, що зазвичай відображає хід парламентських голосувань, несподівано з'явилися порнографічні знімки.

Трансляція порно тривала близько 15 хвилин. Причому, як відзначають журналісти, мова йшла про "жорстке порно" - в тому числі, за участю малолітніх.

Читайте також:

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

Навпроти будівлі ФСБ в Петербурзі "підняли" 65-метровий фалос

Жорстке порно на рекламному екрані паралізувало рух в центрі Москви

Через спалах ВІЛ закрилися найбільші порностудії США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: