В Естонії запевняють, що з високою імовірністю знайшли випадково запущену над країною бойову ракету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона впала у безлюдному місці.

В Естонії повідомили, що помилково запущена іспанським винищувачем бойова ракета знайдена з "ймовірністю 95%".

Про це сказав представник ВПС країни Рійво Валге, передає Postimees.

"У першій половині дня ми з'ясували ймовірне місце падіння ракети і непрямі свідчення вказують на те, що ракета знаходиться саме там, в цьому районі працюють експерти Сил оборони. З ймовірністю у 95% можна стверджувати, що зникла напередодні ракета знайдена, проте важливі деталі від неї поки що не виявлено", - сказав Валге.

За його словами, також відомий коридор польоту ракети і зона, де скоріш за все стався вибух через падіння ракети. Поблизу місця вибуху немає житлових будинків, ракета впала у безлюдному місці.

Яким чином ракета була випущена, на цьому етапі розслідування військові не коментують. Відомо, що у зоні тренувань перебували чотири винищувачі: два іспанські і два французькі.

Нагадаємо, винищувач ВПС Іспанії Eurofighter під час польоту над Естонією помилково запустив бойову ракету класу "повітря-повітря". У ракети активовано режим саморуйнування, який при помилковому запуску забезпечує її знищення в повітрі, але не можна виключати, що снаряд приземлився на землю.

ВідеоУ Сирії розбився російський винищувач

Обидва пілота загинули. Літак впав у Середземне море невдовзі після злету з авіабази "Хмеймім". У російському Міноборони запевняють, що літак не збили. Причиною падіння ймовірно стало потрапляння птахів у двигун.

У Сирії розбився російський винищувач

Вибір редакції