В естонському дитбудинку згоріли десять дітей-інвалідів

В естонському Хаапсалу згорів дитячий будинок - загинули десять вихованців. Дах будівлі частково обрушився всередину. У будинку знаходилося близько 40 дітей.

Десять вихованців стали жертвами пожежі у дитячому будинку естонського міста Хаапсалу, повідомили в центрі рятувальних робіт Західного округу.

Дах будівлі частково обрушилася всередину, будівля серйозно постраждала від вогню і диму.

У той же час на сайті місцевої газети Laane Elu йдеться, що евакуйовані діти і обслуговуючий персонал переведено в соціальний будинок. За даними видання, в будинку знаходилося близько 40 дітей, багатьох з яких доставили до лікарні.

За даними сайту дитячого будинку, тут було всього 43 вихованця, з яких 29 були сироти або залишені батьками без нагляду, 14 дітей знаходяться на підставі заяви батьків. Усього тут 23 хлопчика та 20 дівчаток. Ще троє молодих людей і дівчина перебували в дитбудинку тимчасово під цілодобовим наглядом.

Всі діти з важкими або дуже важкими фізичними вадами, 24 пересуваються в інвалідних візках. Діти можуть жити тут до досягнення 18 років або закінчення основної школи, гімназії або отриманні професійної освіти.

Разом з керівництвом і персоналом тут працюють 37 дорослих осіб.

Читайте також:

На Чернігівщині скажене цуценя переполохало всю школу: 22 дитини у лікарні

The Sunday Times: в українських дитбудинках діти помирають від голоду

Служителі релігійного культу протягом 15 років влаштовували масові оргії і ґвалтували дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: