В Голландії заборонять гриби

Уряд Голландії заборонить в країні продаж галюциногенних грибів. Рішення влади вступить в законну силу через декілька місяців.

гриб
Lenta.ru
Рішення про заборону на їх продаж з'явилося після декількох інцидентів.
Уряд Голландії заборонить в країні продаж галюциногенних грибів, повідомляє агентство Associated Press з посиланням на представника Міністерства юстиції Вім ван дер Вігена.

За його словами, рішення влади не вимагає схвалення парламенту і вступить в законну силу через декілька місяців. Віген відзначив, що кофешопи, в яких продаватимуть галюциногенні гриби, закриватимуть. Поліція також розшуковуватиме продавців грибів.

Рішення про заборону на їх продаж з'явилося після декількох інцидентів, один з яких закінчився смертю людини.

Так, широкий резонанс дістала загибель 17-річної французької школярки Гаель Карофф, яка приїхала до Амстердама разом з однокласниками. Вона викинулася з вікна. Батьки дівчинки вважають, що їх дочка загинула через галюцинації, викликані споживанням галюциногенних грибів.

Схожий випадок відбувся з 19-річним туристом з Ісландії. Викинувшись з вікна, він переламав собі ноги.

Інший турист, 22-річний британець, який знаходився під впливом грибів, перебив вікна в готелі, а 29-річний турист з Данії направив свій автомобіль на намети, в яких спали люди.

Влада вважає, що гриби небезпечні тим, що ефект від їх вживання важко передбачити і неможливо розрахувати дозування. Проте продавці грибів запевняють, що до сумних наслідків приводить поєднання галюциногенів з алкоголем та іншими наркотиками.

Нагадаємо, в Голландії дозволений продаж легких наркотиків, марихуани і гашишу в невеликих дозах. Торгівля кокаїном і екстазі заборонена.

Вільний продаж речовини псилоцибін, що міститься в галюциногенних грибах, була заборонена міжнародним правом в 1971 році. Проте в Голландії до останнього часу гриби не були заборонені, оскільки, на думку влади, розрахувати природну кількість псилоцибіна в кожному окремому грибі було неможливо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: