В Греції підірвали дві поліцейські дільниці

Грецькі терористи заклали бомби на будівельні майданчики нових поліцейських дільниць. Жертв немає.

На недобудованих поліцейських дільницях в Афінах та Салоніках у вівторок, 19 травня, вибухнули дві бомби з годинниковими механізмами.

Ніхто не постраждав. Будівлям, які тільки почали зводитися, також завдано лише незначного збитку.

На думку представників антитерористичної служби Греції, у вибухових пристроях були застосовані балони з побутовим газом, ємності з порохом і каністри з бензином. При цьому злочинці застосували годинниковий механізм, який раніше не використовувався у подібних випадках в Греції.

Незадовго до вибухів невідомі подзвонили до місцевих журналістів і розповіли, що вони готують теракти. Вони назвалися представниками організації "Конспіративні осередки вогню: Афіни і Салоніки". Наразі поліція вивчає достовірність цієї інформації. Про цю групу грецькі правоохоронці вже знають, але раніше вони підкладали саморобні запальні пристрої на основі невеликих балончиків з побутовим газом.

Кількість підпалів, вибухів і нападів на поліцейських в Греції збільшилася з грудня минулого року, коли країною прокотилася хвиля заворушень, спровокованих загибеллю підлітка від кулі поліцейського.

Основними об'єктами нападів, як правило, стають урядові установи, офіси політичних партій, банки, а також поліцейські. Часто організовують підпали: наприкінці березня протягом 15 хвилин невідомі, які діяли скоординовано, підпалили цілу низку великих банків, автосалон, поштове відділення та кілька десятків машин у різних районах Афін.

Поліція зазвичай приписує напади грецьким анархістам, яких рідко вдається заарештувати.

Читайте також:

Анархісти влаштували погром в центрі Афін

В Афінах підпалили чотири банки, автосалон та офіси політиків

В Греції анархісти закидали електрокомпанію саморобними бомбами

Греція заблокувала систему "підглядання" від Google

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: