Росія готувала в Грузії військовий переворот

Міністерство внутрішніх справ повідомляє про розкриття військового заколоту, учасники якого діяли спільно з російськими спецслужбами.

МВС Грузії оголосило про викриття змови, метою якої було здійснення військового перевороту. Заарештовані декілька вищих офіцерів Міноборони країни.

Згідно формулюванню офіційного представника грузинської поліції Шоти Утіашвілі, "розкрита змова з метою здійснення військового заколоту".

Утіашвілі також розповів, що арештовані планували заколот в співпраці з російськими спецслужбами.

МВС Грузії повідомляє, що планувалося, як мінімум, зірвати заплановані в Грузії багатонаціональні навчання НАТО, а максимум - зробити військовий переворот.

Вищими керівниками державного перевороту у розповсюдженому міністерством відеоматеріалі названі генерали Коба Кобаладзе, Пірцхалаїшвілі, Каркарашвілі, Тевзадзе, Учадзе, Цкріалашвілі, Гахокидзе.За даними МВС, керівникам цього перевороту було обіцяно по 50 тисяч доларів.

В ході перевороту планувалося знищити політиків - Бокерія, Рамішвілі, Мерабішвілі, Угулава. Йшлося про можливе вбивство депутата Гіві Таргамадзе.

Один з учасників таємної наради заявив про те, що "з гри не вийде ніхто, поки буде Росія". За їх словами, 5 тисяч російських військовослужбовців повинні були приєднатися до них і здійснити повне захоплення Тбілісі.

В даний час затриманий один з командирів бригади Мухровані Отанадзе. Ще один високопоставлений військовий Гваладзе розшукується. Причетність вищеперелічених генералів до заколоту з'ясує слідство.

Читайте також:

Росіяни контролюють кордон Абхазії з Грузією

Грузинська опозиція прогнала депутатів з Тбілісі в Горі

Мєдвєдєв: НАТО готує в Грузії провокацію

Грузинська опозиція оточила парламент біотуалетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: