Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Грузії поліція затримала зятя президента

Далекий родич чинного президента раніше був задіяний у криміналі

У Тбілісі (Грузія) в результаті спецоперації затримали зятя чинного президента Грузії Міндія Гогочурі та його друга. Про це повідомляє видання "Эхо Кавказу".

Як зазначається, спецоперацію провели напередодні вночі в будинку, де Гогочурі знімає квартиру. Правоохоронці вилучили на місці вогнепальну зброю. За інформацією ЗМІ, Гогочурі і його знайомий викинули зброю з вікна перед початком затримання.

Варто додати, що зятя президента не вперше звинувачують у криміналі. За останні роки він двічі потрапляв до лікарні з вогнепальними пораненнями. У січні 2017 року разом з ним був поранений його друг, якого згодом затримали за незаконне зберігання наркотичних речовин.

Своєю чергою, на сайті Міністерства внутрішніх справ країни є повідомлення про затримання двох людей за підозрою в незаконному володінні зброєю, але імена ймовірних злочинців не названі.

Зазначимо, Гогочурі є далеким родичем четвертого президента Грузії Георгія Маргвелашвілі. Наразі у Грузії є новий президент Саломе Зурабішвілі, але вона ще не взялася до своїх президентських обов`язків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції