В Грузії на день заборонили російські фільми та пісні

В "день радянізації" в Грузії перейменують кільканадцять вулиць, а школярі писатимуть твір-роздум на цю тему.

В "день радянізації" в Грузії перейменують кільканадцять вулиць, а школярі писатимуть твір-роздум на цю тему.

Грузинська влада вирішила надати так званому "дню радянізації Грузії", що відзначається 25 лютого, антиросійський характер, підтримавши ряд ініціатив, запропонованих радикальними організаціями і місцевою владою.

Так мерія Тбілісі запропонувала всім водіям в 11:00 по місцевому часу почати сигналити на згадку про 30 грузинських юнкерів, "загиблих при вторгненні до Грузії Червоної армії" в 1921 році.

Крім того міська влада Тбілісі і Батумі ухвалила рішення дати нові назви 15 вулицям, раніше названим на честь більшовиків. Тепер ці вулиці будуть перейменовані в пам'ять про "грузинських героїв, загиблих в серпні минулого року під час російської агресії".

Також керівники грузинських ЗМІ підтримали ініціативу радикальної організації "RE-акція" заборонити 25 лютого показ фільмів і трансляцію пісень російською мовою на всіх грузинських телеканалах і радіостанціях. До складу організації входять молоді люди, що познайомилися в Тбілісі через інтернет і вже провели низку антиросійських акцій.

Заборона на трансляцію російськомовних фільмів і пісень в ЗМІ в Грузії в день радянізації введений вперше.

Представники організації "RE-акція" заявили, що "непогано було б продовжити цю заборону і в наступні дні". При цьому вони зазначили, що не мають нічого проти російської культури і мови.

Цього дня учні грузинських шкіл писатимуть твір, в якому оцінять проведення радянізації Грузії.

Тим часом представники грузинської опозиції називають дії влади "черговою піар-акцією Саакашвілі".

День радянізації Грузії святкують в республіці з початку 90-х років після отримання країною незалежності. За традицією цього дня керівники Грузії згадують події періоду радянізації республіки і дають негативну оцінку радянським керівникам і політичним діячам, що взяли активну участь в цьому процесі.

Читайте також:

Бурджанадзе вимагає відставки Саакашвілі і погрожує протестами

МЗС Грузії: Росія продовжує окупацію територій Грузії

Грузія запропонувала НАТО небо та солдат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: