В "Хромой лошади" вживали наркотики

Наркополіцейським належить з'ясувати, яким чином героїн, кокаїн і метамфетамін опинилися в особистих речах відвідувачів клубу.

Експертиза Держнаркоконтролю Пермі визначила, що в речах відвідувачів нічного клубу "Хромая лошадь" були наркотики: героїн, кокаїн і метамфетамін.

Матеріали перевірки надійшли з Слідчого комітету при прокуратурі Пермського краю та органів МВС.

Відразу після пожежі з місця трагедії були вилучені речі - сумки, барсетки, пакети, перевірена одяг, у якому прийшли гості, і навіть взуття. Підозрілі речовини у всіх випадках оперативники виявили в кишенях верхнього одягу.

Всі знайдені зразки відправили в спеціальну лабораторію місцевого Держнаркоконтролю, де фахівці зробили висновок, що кілька з вилучених речовин є наркотиками.

"Дійсно, факт незаконного обігу наркотиків у "Хромой лошади" підтверджений, - повідомили в Комітеті наркоконтролю. - У клубі зараз проводиться перевірка, щоб з'ясувати, яким чином заборонені речовини опинилися у гостей клубу. Або вони їх туди пронесли із собою, або купили вже на місці: належить перевірити, чи продавали в клубі наркотики.

"Коли ми вилучали речовини, то можна тільки припустити, що це наркотики, - каже заступник керівника відділу з розслідування особливо важливих справ у злочинах проти особи СУ СКП РФ по Пермському краю Дмитро Анащенко. - Звичайно, в першу чергу будуть перевірятися ті люди, у яких знайшли заборонені речовини. На хід розслідування, пов'язаного з пожежею, цей факт у принципі не вплине: ми займаємося своїм, наркополіцейські - своїм.

Також будуть перевірені всі підозрювані у справі про пожежу в закладі, чи мають вони відношення до розповсюдження наркотиків в клубі.

Перевірка триватиме 10 днів, після чого буде прийнято рішення про порушення кримінальної справи.

Читайте також:

Кількість жертв пожежі в "Хромой лошади" досягла 153 осіб

Помер другий українець, який постраждав від пожежі в Пермі

Через трагедію у Пермі звільнили все пожежне керівництво краю

Путін назвав винних у трагедії в Пермі

ВідеоЖертви пожежі в нічному клубі в Пермі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: