В Індії 10-річній дівчинці відмовили в аборті після зґвалтування двоюрідним дядьком

Дитина перебуває на 32-му тижні вагітності.

В індійському місті Чандігахр на півночі країни 10-річній дівчинці, яка завагітніла внаслідок зґвалтування, лікарі та судді відмовили в проведенні аборту.

Про це інформує BBC.

Про вагітність дитини стало відомо три тижні тому. Дівчинка поскаржилася батькам на біль у нижній частині живота, і мати відвела її до лікаря. Досі батьки не помічали жодних ознак вагітності в дочки.

Представниця тамтешньої юридичної служби Махавір Сінгх повідомила, що дитина завагітніла після того, як її нібито неодноразово ґвалтував двоюрідний брат матері дівчинки. "Ми бачили багато випадків підліткової вагітності 14- і 15-річних дівчат, але я вперше бачу вагітну у 10 років", - поділилася юрист. Наразі ґвалтівник перебуває у в'язниці в очікуванні судового засідання.

28 липня Верховний суд Індії відхилив клопотання про аборт, оскільки дівчинка перебуває на 32 тижні вагітності. Закони країни не дозволяють робити аборт після 20 тижня, лише якщо лікарі не підтвердять, що життя майбутньої матері під загрозою. Медики вважають, що переривання вагітності у цей строк є "занадто ризикованим" для здоров'я дівчини. Згідно з аналізами, плід розвивається добре, а сама дівчинка має лише легку форму анемії. Майбутня мама досі не знає про свою вагітність: "Вона дуже наївна і не усвідомлює, що із нею сталося". Їй повідомили, що у неї всередині великий камінь, і через це здувається живіт.

Батьки дитини збентежені ситуацією, що склалася. "Її мати завжди плаче, коли говорить зі мною. Батько каже, що йому здається, що його доньку вбили", - зазначила працівниця поліції Пратібха Кумарі. Ситуацію погіршила також посилена увага журналістів, які переслідують сім'ю, та працівників соціальних служб. "На зустрічі зі мною її батько сказав, що найбільша проблема - це медіа. Він розповів, що біля їхнього будинку весь час чергують журналісти, їхню приватність порушили", - розповіла голова комітету з питань соціального захисту дітей Нелі Робертс.

Місцевий журналіст, що одним з перших зустрівся з родиною, стверджує, що батьки стурбовані майбутнім дівчинки та можливим тиском на неї з боку сусідів, колег та однокласників. Дитина має народитися у середині вересня шляхом кесаревого розтину. Родина не буде опікуватися малям: його віддадуть до комітету з питань добробуту дітей. Експерти застерігають, що молода мама страждатиме через психологічну травму і заняття з дитячим психологом будуть для неї необхідними.

Раніше повідомлялося, що близько 20 осіб з Мултана в Пакистані були заарештовані за причетність до зґвалтування дівчини-підлітка, яке вони вчинили як помсту за зґвалтування, яке вчинив її брат. Дівчину зґвалтували перед всіма родичами, включно з її батьками. 

Фотогалерея У Миколаєві поліцейські за півгодини спіймали ґвалтівника 15-річної дівчини (5 фото)

Залиште свій коментар