В Індії геям дозволили займатися сексом

Індійський суд визнав незаконною статтю Кримінального кодексу, яка передбачає ув'язнення за одностатевий секс.

Вищий суд Нью-Делі визнав законним секс гомосексуалістів, за який раніше людям нетрадиційної орієнтації загрожувало тюремне ув'язнення на строк до 10 років.

Стаття кримінального кодексу, яка передбачала покарання за "протиприродний секс", була ухвалена ще за часів британського панування в 1861 році. Але на практиці вона давно не застосовувалася, і гомосексуалісти вважали закон неактуальними.

Але рішення суду в цій справі стало "знаковим". Як пояснив правозахисник Тандон, цим фактично легалізовані стосунки гомосексуалістів старше 18 років.

2 липня суд визнав, що покарання гомосексуалістів відповідно до статті 377 суперечить духу індійської конституції. "Часи міняються. Дух конституція передбачає, що у кожної людини має бути місце в суспільстві", - сказав Тандон.

Уряд Індії тепер може оскаржити постанову суду. Міністр юстиції Віраппа Мойлі не став коментувати рішення, пообіцявши вивчити його. Раніше він не виключав скасування покарання для любителів одностатевого сексу, але тільки після ретельного обговорення.

Минулого тижня індійські гомосексуалісти провели демонстрацію в Нью-Делі з гаслами за скасування кримінального покарання за нетрадиційний секс.

Читайте також:

Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців

Американець-транссексуал народив другу дитину

Пінгвини-геї висиділи яйце та виховують пташеня

Геї та лесбіянки влаштували під Києвом рольові ігри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: