В Індії маоїсти підірвали автобус: 40 загиблих

Маоїсти підірвали автобус, в якому знаходилося 20 військових та 20 загиблих. На шляху слідування пасажирського автобусу був закладений фугас.

В Індії маоїсти підірвали пасажирський автобус. В результаті вибуху загинули 20 офіцерів поліції і 20 цивільних осіб.

Автобус прямував до Дантевада з округу Сукма, коли його підірвали фугасом, пише Times of India.

Це вже третій великий напад на поліцейський конвой на півдні Чхаттісгарх за останні півтора місяці. 6 квітня правоохоронні органи, які за останні місяці активізували дії проти повстанців, зазнали найважчих втрат за всю історію протистояння з маоїстами.

Тоді в засідці загинули 76 поліцейських. Причиною цієї трагедії слідча група назвала порушення правил безпеки та службових інструкцій, а також відсутність розвідданих. 8 травня група бійців воєнізованої поліції, яка пересувалася на автомобілі, підірвалася на міні. Тоді загинули дев'ять поліцейських.

Маоїсти, яких в Індії називають також наксалітамі, оголосили своєю метою "звільнення сільської бідноти від індійської гніту капіталістів". Вони ховаються в лісах на сході, півночі та в центрі Індії, звідки здійснюють напади на тих, хто відмовляється "підтримати справедливу боротьбу" села, а також атакують чиновників і співробітників правоохоронних органів.

Ряд віддалених територій країни знаходиться під контролем бойовиків, які оголосили про намір створити "червоний коридор" від Непалу до Південної Індії. Індійський уряд вважає наксалітов однією з головних загроз національній безпеці.

Читайте також:

У Севастополі з 70-метрової скелі впав автомобіль: водій вижив

В Індії автобус зачепив високовольтний кабель: від удару струмом загинули 28 людей

У Ташкенті вибухнув пасажирський автобус

В центрі Одеси загорілася маршрутка, набита людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: