В Індії міністр пішов у відставку на тлі обвинувачень у сексуальних домаганнях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проти індійського міністра виступили 20 жінок.

Індійський міністр закордонних справ Джавед Акбар оголосив про відставку після того, як щонайменше 20 жінок звинуватили його у сексуальних домаганнях.

Про це у середу, 17 жовтня, пише AFP.

Видання зазначає, що Акбар обійняв посаду міністра після завершення блискавичної журналістської кар'єри. Всі звинувачення він називає помилковими та запевняє, що не причетний до домагань. "Оскільки я вирішив звернутися до суду, я вважаю доцільним відмовитися від посади та викривати неправдиві звинувачення проти мене", - заявив він.

Перше звинувачення проти Акбара висунула журналістка Прійя Рамані. За її словами, домагання мали місце ще 1990 році, коли вони з Акбаром працювали разом. Рамані розповіла, що Акбар був "експертом у нецензурних телефонних дзвінках, текстах, недоречних компліментах та у неприйнятті "ні" як відповіді". За її словами, він часто наполягав на проведенні інтерв'ю та зустрічей у готельних номерах.

Акбар відхрестився від звинувачень Рамані і пригрозив, що звернеться до суду за наклеп. Проте 20 інших жінок запропонували свідчити проти нього. 

Інша жінка розповіла, що Акбар загнав її у кут та мацав, коли вона була молодшим репортером у виданні "Азіатський вік" у 1997 році. "Він провів руками від грудей до стегон, я намагалася відсунути руки, але вони були приклеєні до талії", - зазначила Газала Вахаб, що нині працює редактором журналу "Force".

Третя жінка згадала, що колись Акбар покликав її у свій готельний номер, де зустрів у нижній білизні, а потім насильно поцілував. Тушита Патель зазначила, що інцидент стався у 1992 році, коли вона була стажистом.

Звинувачення проти Акбара були висунуті в рамках руху #MeToo, який засуджує домагання і виступає на захист їхніх жертв. В Нью-Делі тим часом відбуваються численні масові акції протестів з вимогою відставки Акбара, а також проти домагань на робочих місцях.

ВідеоПостраждала від вуличного домагання запустила кампанію з підтримки жінок

У Парижі затримали чоловіка, який місяць тому вдарив жінку в обличчя. А все після того, як вона не пристала на його нахабні залицяння. Відео нападу стало вірусним, а постраждала запустила кампанію з підтримки дівчат, які зіштовхнулись з такими ж чоловіками. Подробиці далі.

Постраждала від вуличного домагання запустила кампанію з підтримки жінок

Як повідомлялося, 17 вересня кандидата до Верховного суду США Бретта Кавано, якого висунув президент Дональд Трамп, звинуватили у сексуальних домаганнях. Кавано звинувачення заперечив.

Його звинуватила професорка університету Пало Альто, 51-річна Крістін Блазі Форд. Згодом обвинувачення проти Кавано висунули ще четверо жінок. Вони стверджують, що стали як свідками, так і постраждалими унаслідок домагань.

28 вересня комітет Сенату США схвалив кандидатуру Кавано у якості кандидата до Верховного суду США, водночас проголосував за призначення розслідування ФБР щодо нього через звинувачення у домаганнях.

6 жовтня Сенат США затвердив Бретта Кавано на посаду судді до Верховного суду попри всі звинувачення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції