Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії натовп жорстоко забив до смерті двох чоловіків через фейкові звинувачення у соцмережах

Їх звинуватили у викраденні дітей.

В Індії натовп забив до смерті двох чоловіків, вважаючи, що вони були викрадачами дітей. Інцидент стався у штаті Ассам на північному сході країни.

Про це пише CNN.

30-річні бізнесмен Абхіджіт Нат і звукорежисер Нілотпал Дас подорожували тими краями - вони їхали на машині до водоспаду Kangthilangso. Вони зупинилися у селі Панджурі Канчарі, щоб спитати, куди їхати, але місцеві жителі почали атакувати їхню автівку. Чоловіки намагалися втекти, але їх зв'язали і почали бити, передає NDTV.

Перед тим у WhatsApp і Facebook декілька днів поширювалися чутки про викрадачів дітей, які нібито працюють у сільській місцевості. Коли люди побачили у своєму селі невідомий автомобіль, вони вирішили, що це і є викрадачі.

Коли поліція прибула на місце події, Абхіджіт Нат і Нілотпал Дас були вже мертвими. У Мережі поширюється відео, на якому видно, як одна з жертв стікає кров'ю і просить його не вбивати.

"Не вбивайте мене... будь ласка, не бийте мене. Я ассамець. Я кажу правду. Ім'я мого батька - Гопал Чандра Дас, а ім'я матері - Радхіка Дас... Будь ласка, дозвольте мені піти", - каже чоловік на відео.

Обережно! Відео містить сцени насилля!

У понеділок, 11 червня, у найбільшому місті штату Ассам - Гувахаті - відбулася демонстрація із вимогою покарати винних у смерті двох чоловіків.

Поліція повідомила, що заарештувала 27 учасників "суду Лінча", а також 25 людей, які поширювали чутки про викрадення дітей у соціальних мережах.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції