Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її висота становить 182 метри.

В Індії, на острові Садху Бет у штаті Гуджарат, спорудили найвищу статую у світі - Статую Єдності.

Її висота становить 182 м і вона вище за статую Христа в Бразилії (38 м), статую Свободи в США (93 м) та "Батьківщину-Мати" у Києві (102 м).

Скульптуру встановили на честь одного з творців сучасної індійської держави Валлабхаї Пателя. Після здобуття Індією незалежності  у1947 році він обіймав посаду заступника прем'єр-міністра країни і міністра внутрішніх справ. Пател також є автором індійської конституції і доклав величезних зусиль, щоб зберегти Індію в її межах і не допустити розвалу країни на менші держави.

За заслуги перед Індією Валлабхаї Пателю присвоїли почесне прізвисько Сардар, що означає вождь або лідер на багатьох мовах Індії.

Скульптура Валлабхаї Пателя складається з 40-метрового постаменту і 142-метрової статуї. На рівні 153 метрів встановлений оглядовий майданчик, який може одночасно вмістити до 200 осіб. Вартість будівництва статуї - 430 млн доларів.

Відео Із Ріо з любов'ю. Статую Христа-Спасителя забарвили в українські кольори

Статуя Христа-Спасителя – в українських кольорах. У Ріо-де-Жанейро відома скульптура засяяла жовто-блакитним. У кольори українського прапора бразильці підсвітили її спеціально до Дня Незалежності нашої держави. Роблять це вже 5 рік поспіль. Тим паче, кажуть, в української діаспори свято цими днями подвійне. Адже вони ще й відзначають День української громади.

Із Ріо з любов'ю. Статую Христа-Спасителя забарвили в українські кольори

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції