В Індії помер чоловік, який розкопав мільярдні скарби у храмі Вішну

Помер 70-річний колишній поліцейський, який ініціював розкопки у священному храмі Індії, де знайшли скарби на 22 мільярди доларів.

В Індії помер поліцейський у відставці Сундар Раджан, завдяки якому на початку липня були знайдені незліченні скарби в одному з індійських храмів, присвяченому богу Вішну.

Місцеві ЗМІ пишуть, що, на думку деяких віруючих, смерть ініціатора розкопок священного храму могла стати "покаранням богів". Однак Раджану було 70 років і, за повідомленнями родичів, останнім часом він погано себе почував.

Раджан два роки домагався розкриття скарбниці древнього храму XVIII століття Падманабхасвамі в південно-західному штаті Керала.

Він заявляв, що, за його даними, старовинні скарби "витікають" з храму і зажадав державного контролю та "прозорого" обліку скарбів.

У результаті в храмі були виявлені золоті та срібні прикраси, золота статуя бога Вішну, а також дорогоцінні камені вартістю близько 22 мільярдів доларів, які сотні років були приховані від людських очей.

В Індії негайно спалахнула дискусія, кому належать скарби, і що з ними тепер робити - залишити храму або знайдене золото має піти на громадські потреби.

Верховний суд розпорядився вжити всіх заходів для захисту скарбів, буде призначена спеціальна урядова комісія для оцінки і атрибуції знайденого скарбу. Храмову територію взяли під охорону військові.

Поширенню чуток про "покарання богів" сприяють також повідомлення про те, що розкриття шостого - останнього і, можливо, найбагатшого сховища зі скарбами - відкладено через те, що на вході до нього було знайдено особливе зображення змії, яке, нібито, означає прокляття тим, хто його розкриє.

Служителі храму серйозно поставилися до цього напису і закликали не розкривати тайник.

Незабаром Верховний суд, як очікується, має вирішити, чи відкривати загадкове шосте заховання.

Читайте також:

Випадково і трагічно загинув археолог, який знайшов гробницю Ірода

У Карибському морі знайшли скарб на мільйони доларів

У храмі в Бангладеш "священний" крокодил з'їв прочанку

Два диких слона влаштували погром у місті на південному-заході Індії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: