В Індії стадо диких слонів знесло село

Стадо диких слонів знесло село в Індії, близько 60 місцевих жителів змушені ховатися в будівлі школи.

В Індії в окрузі Сургуджа центрального штату Чхаттісгарх стадо диких слонів знесло ціле село, понад 60 місцевих жителів змушені ховатися в будівлі школи.

Напад слонів на село відбувся в понеділок увечері. З вівторка мешканці села ховаються у місцевій школі, побоюючись виходити на вулицю. Влада вважає, що слони, які в Індії перебувають під охороною, незабаром покинуть територію села.

Наразі ще не вдалося встановити, що саме викликало гнів тварин, проте влада штату з тривогою відзначає, що конфлікти людей і слонів відбуваються все частіше. Селяни незадоволені, якщо слони заходять на їхні землі, і намагаються прогнати їх у джунглі. Подібний конфлікт і міг спровокувати гнів тварин.

Слони нерідко руйнують селянські будинки у віддалених селах, топчуть посіви. Регулярно з різних регіонів Індії надходять повідомлення про загибель людей внаслідок нападу диких слонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в індійському штаті Ассам місцеві жителі труять слонів отрутою і вбивають отруєними стрілами з метою захистити свої будинки і врожай.

Читайте також:

В Індії перекинулося пасажирське судно, 18 людей загинули

В Індії відкрилася найбільша у світі біржа алмазів

В Індії десять осіб загинули в тисняві в храмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: