В Індії внаслідок витоку кисню померли понад два десятки COVID-пацієнтів на ШВЛ: відео

В Індії внаслідок витоку кисню померли понад два десятки COVID-пацієнтів на ШВЛ: відео

Фото: Associated Press

Подача газу була перервана на 30 хвилин, в лікарні спалахнула паніка.

В індійському штаті Махараштра в середу, 21 квітня, щонайменше 24 пацієнти муніципальної лікарні Закира Хуссейна в місті Нашик померли внаслідок нестачі кисню.

Про це повідомляє NDTV.

Зазначається, що поблизу медзакладу стався витік кисневого резервуару, внаслідок чого подача газу була перервана на 30 хвилин. Всі загиблі були підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Лікарня Закира Хуссейна - це спеціалізована установа для хворих на COVID-19. У момент інциденту в медзакладі перебували близько 150 пацієнтів, які потребували кисневої підтримки.

Міністр охорони здоров'я Махараштри Раджеш Топ пообіцяв, що уряд розгляне це питання і проведе ретельне розслідування.

"Згідно з наявною у нас інформацією, пацієнти, які перебували на штучній вентиляції легенів в лікарні в Нашик, померли. Витік був виявлений в кисневому балоні, який постачав киснем цих пацієнтів. Перервана подача може бути пов'язана зі смертю пацієнтів в лікарні", - сказав посадовець.

Сім'ям загиблих побіцяли виплатити по 500 тисяч рупій (6,6 тисячі доларів) компенсації.

"Витік кисню з цистерни в Нашику призвів до втрати декількох літрів кисню і паніці в лікарні. Особи, винні в халатності, повинні бути виявлені і покарані", - наголосив лідер Партії націоналістичного конгресу (ПНК) Маджид Мемон.

Зауважимо, що напередодні в уряді повідомляли про гостру нестачу кисню в лікарнях столиці Делі. Так, у великих державних лікарнях кисню вистачає тільки на 8-24 години, а в деяких приватних - всього на чотири або п'ять годин.

Прем'єр-міністр Нарендра Моді, який піддався критиці за проведення політичних мітингів в розпал кризи в країні, в телезверненні у вівторок ввечері заявив, що країна зіткнулася з "штормом" коронавірусу, який захлеснув її систему охорони здоров'я.

Як повідомлялося, крематорії в Індії переповнені через найгіршу за пандемію ситуацію з коронавірусом.

Новини світу: в Індії закінчуються вакцини від коронавірусу

Новини світу: в Індії закінчуються вакцини від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація