В Індії вперше грип А передався від однієї людини до іншої

Разом з 20-річним студентом-медиком в ізоляторі державної клініки легеневих захворювань тепер знаходиться і його молодший брат

У Індії зафіксований перший випадок зараження вірусом грипу А /H1N1, переданим від однієї людини іншій. Носієм небезпечної інфекції став 20-річний студент-медик, який прибув в кінці травня із США на канікули в місто Хайдарабад. Разом з ним в ізоляторі державної клініки легеневих захворювань тепер знаходиться і його молодший брат, у якого проведені аналізи дали позитивний результат.

Всього ж зараз в хайдарабадськой клініці знаходяться 4 людини з підтвердженим діагнозом. Одночасно з підозрою на ураження вірусом госпіталізовано ще двох пацієнтів, включаючи 27-річну жінку, яка прилетіла 3 червня з американського міста Сент-Луїса. Для надання допомоги місцевим фахівцям до Хайдарабад терміново вилітає бригада епідеміологів з розташованого в столиці країни Національного інституту інфекційних захворювань.

На сьогодні переважну більшість хворих вдалося виявити завдяки спеціальним заходам догляду і анкетування пасажирів, що прибувають до Індії з-за кордону. Вони були введені місяць тому у всіх індійських міжнародних аеропортах.

Примітно, що перший випадок захворювання грипом A/H1N1 в країні був зафіксований 28 травня в тому ж місті Хайдарабад, що вважається одним з центрів індійської індустрії високих технологій. На лікування до карантину була відправлена молода людина, яка прилетіла зі Сполучених Штатів. Всього ж через медичні кордони в "повітряних воротях" Індії за минулий період пропущено більше 1,3 млн чоловік.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, за станом на 5 червня вірусом заразилися 21 тис. 940 людей в 69 країнах. Хвороба забрала життя 125 людей.

4 червня повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я готується до оголошення пандемії нового грипу А/H1N1.

Читайте також:

 ВООЗ підтвердила, що в Україні був "свинячий грип"

ВООЗ готується оголосити пандемію

За добу на "свинячий грип" в світі захворіли три тисячі людей

В Гондурасі з лікарні втекли хворі на грип А/H1N1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: