В Індії зафіксували найменшу за 45 днів кількість нових випадків коронавірусу

В Індії зафіксували найменшу за 45 днів кількість нових випадків коронавірусу

Associated Press

Загалом від початку пандемії вірус SARS-Cov-2 "підхопили" понад 27,7 млн жителів Індії.

В Індії в суботу, 29 травня зареєстрували 173 790 нових випадків COVID-19, що є найнижчим добовим приростом заражень в країні за 45 днів. 

Про це із посиланням на індійське Міністерство охорони здоров'я повідомляє Times of India.

Зазначається, що впродовж останньої доби 2 080 048 громадян перевірилися на коронавірус.

Водночас в суботу в країні зареєстрували ще 3 617 пов'язаних із COVID-19 смертей, збільшивши загальний показник летальних випадків інфекції до 322 512.

Загалом від початку пандемії вірус SARS-Cov-2 "підхопили" 27 752 962 індійці. Зауважимо, що добовий показник вилікуваних пацієнтів перевищує кількість інфікованих вже 16 днів поспіль.

Уряд Індії у п'ятницю, 29 травня, оголосив про "дуже-дуже повільне" послаблення карантинних обмежень в столичному Нью-Делі.

Після декількох тижнів локдауну у великих містах знизився рівень захворюваності на коронавірус, у зв'язку із чим, від понеділка, 31 травня, в індійській столиці дозволять відкритися заводам, а також відновлять будівельні роботи. 

Друга хвиля коронавірусу в Індії спалахнула на початку березня, її називали найстрашнішою у світі. Понад 350 тисяч нових випадків на добу і чи не щодня - новий рекорд. За цей час COVID-19 забрав життя щонайменше 160 тисяч людей.

Як повідомлялося, у ВООЗ вважають, що спалах коронавірусу в Індії спровокувало поширення більш заразних штамів COVID-19 та низький рівень вакцинації в країні, а найбільшу роль відіграв "ідеальний шторм" масових зібрань. 

Тим часом влада індійських штатів Раджастан і Телангана оголосила про епідемію мукормікозу - грибкового захворювання, відомого як "чорна цвіль", яке насамперед вражає людей, які перехворіли на COVID-19.

Спалах "чорної плісняви" в Індії: що це за хвороба і чи небезпечна вона для українців

Спалах "чорної плісняви" в Індії: що це за хвороба і чи небезпечна вона для українців