В Індії зненацька завалився готель, розчавивши уламками десятьох людей

Дата публікації

Будівля могла обвалитися через цеглини, які постійно доставляли на перший поверх для приготування страви "Халі".

У місті Секундерабад на півдні Індії обвалився двоповерховий готель, загинули щонайменше 10 людей.

За заявою поліції, поранення отримали ще 15 осіб, передає ВВС Russian.

Трагедія сталася вранці у понеділок, 8 липня. Рятувальники використовували крани та іншу важку техніку, щоб витягнути людей з-під завалів. Їм вдалося звільнити більше 20 людей.

Поки невідомо, що стало причиною обвалення. За попередніми даними, в обваленні винен власник будівлі. Повідомляється, що на перший поверх постійно доставлялися цеглини для будівництва кухонних жаровень, необхідних для приготування страви "Халі", пише 24smi.org.

Також відомо, що в готелі не було бетонних опор, які тримали б на собі вагу всієї конструкції. Будівлі було вже більше 80 років.

Влада міста заявила, що нещодавно було проведено перевірку всіх старих будівель, що знаходяться в цьому районі. Після чого їх власникам було відправлено відповідні повідомлення. Але готелю в цьому списку могло і не виявитися, так як зовні споруда виглядала цілком пристойно. Зараз ця інформація перевіряється.

Нагадаємо, на початку квітня в Індії обвалилася недобудована семиповерхова будівля, в якій жили близько 35 сімей. Жертвами обвалення стали більше 60 людей.

Наступна публікація