В Індонезії після руйнівного землетрусу сотні туристів опинилися заблокованими на вулкані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Індонезійська влада відзвітувала про евакуацію усіх заблокованих.

Майже 700 людей були заблокованими на вулкані Ринджані на популярному індонезійському туристичному острові Ломбок після руйнівного землетрусу, внаслідок якого загинуло більше десятка людей.

За даними індонезійського Національного агентства з управління надзвичайними ситуаціями, 689 людей потрапили в пастку навколо Ринджані. 149 альпіністів опинилися заблокованими на самому вулкані, 500 - у селі Сембалун біля його підніжжя, ще 40 туристів - у сусідньому Бату-Цирпа.

У вівторок, 31 липня, індонезійська влада відзвітувала про евакуацію усіх заблокованих туристів. В операції з евакуації брали участь майже 200 індонезійських поліцейських, військових і медиків, передає CNN.

ВідеоБільше десятка людей загинули від потужного землетрусу в Індонезії

Острів Ломбок здригнувся під потужного землетрусу, з епіцентром на півночі острова. Підземні поштовхи місцевих зоставили без даху на головою. Там, де колись стояли будинки, тепер гори уламків. Рятувальники та волонтери розгрібають завали та облаштовують тимчасові табори. Про причини та наслідки удару стихії – далі у сюжеті.

Більше десятка людей загинули від потужного землетрусу в Індонезії

Землетруси в Індонезії відбуваються досить часто, оскільки країна розташована на ділянці інтенсивної сейсмічної та вулканічної активності, відомої як Тихоокеанське вогняне коло. На цій ділянці налічується 328 діючих наземних вулканів з 540 відомих на Землі.

На західному узбережжі Тихого океану вулканічний ланцюг тягнеться від півострова Камчатка через Курильські, Японські, Філіппінські острови, острів Нова Гвінея, Соломонові острови та Нову Зеландію до Антарктиди. Східна частина кільця включає вулкани північно-східної Антарктиди, островів Вогненної Землі, Анд, Кордильєр і Алеутських островів.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції