Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індонезії розлючений натовп вбив майже три сотні крокодилів заради помсти

Вбивство цих рептилій у країні карається ув'язненням.

В Індонезії натовп селян вбив 292 крокодили, щоб помститись за загиблого односельчанина, якого, на їхню думку, вбила рептилія.

Про це пише ВВС.

Подія сталася у провінції Західної Папуа. Люди хотіли помститися за смерть чоловіка, який загинув під час збору овочів на фермі, де вирощують крокодилів. Після його поховання декілька сотень людей з ножами, лопатами, молотками та палицями пішли нищити тварин.

Вбивство крокодилів
Reuters

Місцева влада та поліція кажуть, що вони нічого не могли вдіяти, коли це відбувалося. Вбивство видів, захищених державою, карається ув'язненням у країні.

Нагадаємо, у США викрали унікального білого алігатора. Заради цього грабіжникам довелось спалити живцем 43 рептилії. При цьому, продати вкрадену тварину їм, скоріш за все, не вдасться - вона занадто помітна та відома.

ВідеоАвстралійські рейнджери упіймали 5-метрового морського крокодила

Вперше рептилію помітили вісім років тому, і весь цей час люди намагалися її упіймати, щоби зубатий не накоїв лиха. Затримали крокодила за якихось 60 кілометрів від містечка, де живуть тисячі людей. Вага хижака сягає 600 кілограмів. Ветеринари з'ясували, що крокодилу вже майже 60 років - поважний для цієї тварини вік. Рептилію перевезли до крокодилячої ферми, де за стареньким хижаком доглядатимуть люди. 

Австралійські рейнджери упіймали 5-метрового морського крокодила

Вибір редакції