В Індонезії стався ще один потужний землетрус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Магнітуду нових поштовхів оцінено в 6,2.

В Індонезії багатьох жителів островів Ломбок і Сумбава знову охопила паніка після ще одного великого землетрусу, який стався в четвер.

Епіцентр землетрусу зафіксовано в районі острова Сумбава на глибині 12 км, повідомляє CNN.

Інформації про нові жертви та руйнування внаслідок землетрусу немає. Проте багато жителів у паніці почали залишати домівки.

За даними начальника інформаційного та зв'язкового центру Індонезійського Національного агентства з управління катастрофами Сутопо Пурво Нугрохо (Sutopo Purvo Nugroho), магнітуду нових поштовхів оцінено в 6,2.

Нагадаємо, 5 серпня на острові Ломбок в Індонезії стався землетрус магнітудою 6,9. За офіційними даними, кількість жертв катаклізму перевищила 160 осіб, тоді як ЗМІ повідомляють про майже 350 загиблих. Унаслідок стихійного лиха 150 тис. людей евакуювали, з серйозними травмами до медиків звернулися понад 230 осіб, близько 70 тис. залишилися без даху над головою. Окрім того, тисячі туристів покинули Ломбок з неділі, побоюючись подальших землетрусів, на додаткових рейсах, що надаються авіакомпаніями. Деякі на поромних суднах перемістились на сусідній острів Балі.

Новий землетрус став вже другим за останній тиждень на острові Ломбок. 29 липня там було зафіксовано землетрус магнітудою 6,4. Внаслідок цього тоді загинули 16 осіб, ще близько 160 осіб отримали поранення. Були зруйновані і пошкоджені сотні будинків.

ВідеоІталійці оплакують собаку-героя, який рятував людей після страшних землетрусів

Італійці оплакують німецьку вівчарку Каоса. Собаку-героя, який рятував людей після страшних землетрусів в Аматриче, знайшли мертвим на дворі його хазяїна-рятувальника.

Італійці оплакують собаку-героя, який рятував людей після страшних землетрусів

 

Вибір редакції