В Індонезії влаштували привселюдне побиття жінки за позашлюбний секс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парвозахисники засуджують таке покарання, але нічого не можуть вдіяти.

У єдиному консервативному регіоні Індонезії Ачех, який дотримується шаріату, жінку, звинувачену у позашлюбних стосунках, покарали привселюдним побиттям.

Про це пише Daily Mail.

Звинувачену жінку вивели на сцену в білому одязі та поставили на коліна перед натовпом, який зібрався, аби подивитися на покарання. Здійснював побиття офіцер, відомий тут як "альгойо". Чоловік одягнений у маску і халат, які повністю закривають обличчя і тіло.

Правозахисники давно засуджують громадське побиття, вважає його жорстоким і президент Індонезії Джоко Уідодо. Однак всі заклики припинити такий вид покарання в цьому автономному регіоні не мають успіху, адже ця практика має широку підтримку серед мусульманського населення Ачеха (близько 98 відсотків з п'яти мільйонів жителів). У Ачеху раніше обіцяли карати побиттям лише за стінами в'язниці, але деякі місцеві органи влади продовжують публічні побиття.  

Зазначимо, що минулого року село в цій провінції заборонило Wi-Fi після того, як дітей піймали за переглядом порносайтів, замість того, щоб їхати в навчальний клас Корану. 

Відео18-річна аравійка забарикадувалася у аеропорту Таїланда з вимогою притулку в Австралії

18-річна саудівка Рахаф аль-Кунун намагалася потрапити в Австралію, бо родичі погрожували їй убивством за зречення ісламу. Під час пересадки в таїландській столиці дівчина забарикадувалася в готельній кімнаті летовища через страх депортації. Чи вдалося їй домогтися свого - дивіться далі.

18-річна аравійка забарикадувалася у аеропорту Таїланда з вимогою притулку в Австралії

Залиште свій коментар

Вибір редакції