В Індонезії за перелюб публічно покарали розробника законів проти позашлюбного сексу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такий випадок став першим за 14 років.

В Індонезії чоловіка, який працює над спеціальними законами проти позашлюбного сексу, публічно покарали за перелюбство із заміжньою жінкою, пише ВВС.

Чоловік на ім’я Мухліс бін Мухаммад працював в Раді улемів регіону Ачех. У цій організації розробляють суворі закони, які стосуються шаріату щодо позашлюбного сексу. 46-річного чоловіка помітили із жінкою, з якою той усамітнився в машині біля пляжу. Пізніше виявилося, що вона є заміжньою. Після цього Мухліса виключили з організації, яку він представляв.

Також йому разом із жінкою, з якою заскочили Мухліса, призначили покарання. Їх обох публічно відшмагали: чоловік отримав 28 ударів ротанговою палицею, заміжня жінка отримала 23 удари.

Заступник мера в регіоні Ачех заявив, що на цій території діє "закон Бога". Він зобов'язує карати порушників незалежно від того, де й ким вони працюють. Мухліс став першим ісламським лідером, який порушив шаріат в цьому регіоні з 2005 року.

Нагадаємо, в єдиному консервативному регіоні Індонезії Ачех, який дотримується шаріату, жінку, звинувачену у позашлюбних стосунках, покарали привселюдним побиттям. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції