В Індонезії завершують пошуки тих, хто вижив у результаті землетрусу

У місті Паданг пошуково-рятувальна операція вже завершена. Поза межами міста ще продовжують шукати тих, хто вижили від руйнівного землетрусу, проте роботу ускладнює злива.

Влада Індонезії завершила пошуково-рятувальну операцію в місті Паданг на індонезійському острові Суматра, що постраждав від руйнівного землетрусу.

Про це повідомив представник Міністерства охорони здоров'я країни Прійяді Кардона.

"Спроби знайти живих людей в Паданг були припинені минулої ночі, однак вони тривають поза містом", - повідомив він.

Перший землетрус поблизу острова Суматра стався в 57 кілометрах від міста Паріаман (провінція Західна Суматра). Через півгодини після цього на Суматрі були зафіксовані нові підземні поштовхи, магнітуда яких склала 6,2.

Наступного дня відбулося ще кілька землетрусів, епіцентр яких знаходився в декількох десятках кілометрів на південний схід від міста Сунаіпенух (провінція Джамбі).

За інформацією ООН, загинули не менше 1,1 тисячі осіб. За останніми даними, під завалами можуть знаходитися до 4 тисяч людей.

Роботу вже безпосередньо рятувальних формувань у Паданг, де зруйновані кілька сотень будинків, в останню добу ускладнювала сильна злива, що обрушилася на західну Суматру.

Рятувальні формування інших країн поступово будуть залишати острів. Індонезія знаходиться в самій сейсмічно активній зоні планети і є частиною так званого тихоокеанського вогненного кільця (могутнього тектонічного розлому).

Щорічно сейсмологи реєструють там 6-7 тисяч землетрусів магнітудою вище 4,0. У цьому районі земної кулі розташовуються найактивніші тектонічні плити, одна з яких пересувається зі швидкістю сім сантиметрів на рік.

Читайте також:

В Індонезії під завалами залишаються більше трьох тисяч людей

В Індонезії люди з-під завалів шлють SMS

Кількість жертв землетрусів на Суматрі може перевищити 3 тисячі

Після землетрусу на Суматрі дівчина 40 годин провела під завалами і вижила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: