В Індонезії зниклими безвісти після землетрусу залишилися понад 5 тис. людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чиновники підтвердили, що кількість знайдених тіл вже сягнула 1763.

Потужний землетрус та цунамі в Індонезії забрав щонайменше 1763 життя ще понад 5000 людей так і залишилися зниклими безвісти.

Про це повідомляє Sky News.

Кількість зниклих безвісти значно більша, ніж раніше повідомляла влада, оскільки наслідки землетрусу виявились гіршими, ніж говорили раніше.

Точна кількість загиблих та зниклих і досі невідома, чиновники продовжують збирати інформацію. За словами представника агентства, найбільше людей зникли у районах Балароа та Петобо, які дуже сильно постраждали.

У місті Палу, яке дуже сильно постраждало від стихійного лиха, та в інших містах з-під завалів продовжують діставати тіла загиблих, але надії знайти живих вже майже немає.

"Це десятий день. Було б дивом знайти когось живим", - сказав керівник пошуково-рятувального агентства Індонезії Мухаммад Сіуагі.

Пошукові операції завершаться 11 жовтня.

Фотогалерея Сотні трупів, нестерпний сморід і відсутність їжі. Індонезія оговтується від другого потужного землетрусу (25 фото)

Нагадаємо, що потужний землетрус в Індонезії спровокував цунамі. Величезні хвилі здіймалися за лічені хвилини. Подекуди їх висота сягала шести метрів. Стихія щосили била по набережній міста Палу. Вода змітала усе: житлові будинки, мечеть, магазини, машини. Раніше повідомляли про 1 648 загиблих.

Відреагувала на події в Індонезіі також українська влада. Так, президент Петро Порошенко, звернувся до Кабінету міністрів України щодо негайної організації надання гуманітарної допомоги.

ВідеоПонад 1600 загиблих: на Сулавесі зростає кількість жертв землетрусу та цунамі

Іще понад півтисячі людей вважають зниклими безвісти, надії знайти їх живими вже немає. Ті, хто вцілів, також борються за життя - просто неба, без харчів та води. Надіслати допомогу Індонезії зголосилися 25 країн, але до пошкоджених районів надходить вона повільно. Аеропорт міста Палу, на яке припав основний удар стихії, уже відновив роботу. 

Понад 1600 загиблих: на Сулавесі зростає кількість жертв землетрусу та цунамі

Залиште свій коментар

Вибір редакції