В Індонезії знову відбулися землетрус і виверження вулкана

У центральній Індонезії знову сталося виверження вулкана Мерапі, а біля узбережжя на сході країни стався землетрус.

В Індонезії 3 листопада відбулися землетрус і виверження вулкана.

Землетрус магнітудою 6,0 стався біля узбережжя на сході країни, в 106 кілометрах на південний схід від міста Каймана, провінція Західне Папуа. Гіпоцентр знаходився в морі на глибині 50 кілометрів, заявили індонезійські сейсмологи. Американська сейсмологічна служба наводить дещо інші дані: землетрус магнітудою 6,1 стався на глибині 29 кілометрів. Повідомлень про жертви і руйнування поки не надходило.

Крім того, у центральній Індонезії знову сталося виверження вулкана Мерапі. За даними вчених, трикілометровий вулкан на острові Ява вивергається сильніше, ніж минулого тижня. Жителі в паніці бігли з табору, який знаходиться в 10 кілометрах від гори, розповів один з очевидців події. За даними вулканологів, виверження тривало близько двох годин.

Відомо, що 3 листопада президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно відвідував людей, що залишилися без даху над головою в результаті минулого виверження. Чи залишався він ще поблизу вулкана в момент нового ПП, неясно. Влада оголосила про намір розширити зону евакуації навколо Мерапі з 10 до 15 кілометрів. Всі табори постраждалих повинні бути виведені за межі цієї зони. Через виверження вулкана довелося скасувати кілька міжнародних рейсів. Про нові жертви поки також не повідомляється.

Наприкінці жовтня в Індонезії вже сталися одночасно землетрус і виверження вулкана. Землетрус спровокував цунамі, яке і викликало найбільші руйнування. У результаті загинули більше 400 осіб, близько 15 тисяч залишилися без даху над головою.

Читайте також:

На Яві сталося ще більш потужне виверження вулкана Мерапі

Кількість жертв цунамі в Індонезії перевищила 400 людей

Нове виверження в Індонезії - прокинувся "син Кракатау"

ВідеоВ Індонезії знову відбулися землетрус і виверження вулкана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: