Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Інгушетії через напади на журналістів порушили кримінальну справу: госпіталізовано чотири особи

Інцидент стався на кордоні Інгушетії і Чечні.

В Інгушетії порушили кримінальну справу за фактом нападів на журналістів, що стався ввечері в середу, 9 березня. За даними видання, справа розслідується за частиною 2 статті 213 КК РФ ("Хуліганство") і статтею 167 КК РФ ("Умисне знищення майна").

Інцидент стався на кордоні Інгушетії і Чечні.

За словами керівника "Комітету із запобіганню тортурам" Ігоря Каляпина, невідомі, які пересувалися на трьох автомобілях, напали на правозахисників зі зведеної мобільної групи та журналістів.

Зловмисники побили потерпілих, у двох відібрали мобільні телефони. Автомобіль правозахисників розбили і підпалили. У лікарню госпіталізовано чотири особи, серед них двоє іноземних журналістів із Швеції і Норвегії.

Нагадаємо, що правозахистна організація "Комітет із запобіганню катуванням" заявила, що на її офіс в інгушському місті Карабулак напали озброєні люди в камуфляжі і в масках.

До будівлі під'їхали близько 15 чоловік.

Двоє з них підійшли до офісу і розбили вікно, а потім залізли всередину. Вони намагалися відкрити двері іншим. За словами представників організації, як мінімум один з невідомих людей озброєний пістолетом. На записі з камер, що з'явилися в соцмережах, на грудях ще у однієї людини видно укорочений автомат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції