В Інгушетії змінили назву посади президента

З 1 січня 2011 року вища посадова особа Інгушетії буде називатися не президентом, а головою республіки.

Парламент Інгушетії прийняв проект закону про зміну назви посади президент республіки.

Згідно з проектом, з 1 січня 2011 року вища посадова особа Інгушетії буде називатися не президентом, а головою республіки.

Пропозиція внести зміни до основного документа Інгушетії виходила від самого президента республіки Юнус-Бека Євкурова. Він особисто брав участь у засіданні парламенту і безпосередньо перед обговоренням законопроекту звернувся до депутатів із закликом підтримати його ініціативу.

Євкуров зазначив, що необхідність уніфікувати найменування вищих посад у суб'єктах Російської Федерації назріла давно, і сьогодні в низці регіонів Росії вже прийнято аналогічні поправки.

"Парламент республіки саме вийшов з відпустки, тому вирішено було розглянути це питання, не відкладаючи в довгий ящик. Питання начебто не принципове, але плутанини на посадах бути не повинно. Думаю, що якщо глава, нехай він навіть не президент, працює добре, поважати його менше не стануть", - заявив главу Інгушетії.

Він зауважив, що в його роботі з ухваленням поправок нічого не зміниться. І великих витрат з бюджету зміни не повинні спричинити - потрібно буде лише змінити написи на бланках.

Як повідомлялося, ідею прибрати з назв посад глав російських суб'єктів слово "президент" у серпні цього року озвучив Рамзан Кадиров. Відповідні поправки парламент Чечні прийняв 2 вересня.

Читайте також:

Затримано організатора замаху на президента Інгушетії

В Інгушетії підірвали машину заступника глави МВС

В Інгушетії смертниця підірвала міліціонерів під час спецоперації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: