Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Інгушетії знову протести проти обміну територіями з Чечнею, правоохоронці відкрили вогонь

Тисячі людей зібрались під парламентом у столиці Інгушетії.

Правоохоронці біля парламенту Інгушетії відкрили вогонь у повітря під час масових протестів місцевих жителів проти обміну територіями з Чечнею.

Про це виданню "Дождь" розповів голова місцевого відділення партії "Яблоко" Руслан Муцольгов.

"Все сталося стихійно. Напередодні ввечері стала поширюватися інформація про те, що люди збираються. Їх закликали зібратися в Магасі представники ради тейпів республіки, представники оргкомітету продублювали запрошення від старійшин республік. Потім люди почали самі поширювати інформацію в соціальних мережах", - пояснив він.

На мітинг біля парламенту Інгушетії зібралось від 5 до 10 тисяч осіб. Стрілянина від правоохоронців припинилась після того, як кілька осіб від активістів зайшли на зустріч до голови Інгушетії Юнуса-Бек Євкурова.

Парламент республіки ратифікував 4 жовтня домовленість між главами Чечні та Інгушетії про обмін землями, всупереч рішенню місцевого Конституційного суду, який постановив провести референдум щодо цього питання.

Нагадаємо, голова Інгушетії Юнус-Бек Євкуров та голова Чечні Рамзан Кадиров ухвалили рішення про обмін територіями між обома республіками. Чечня отримала частину Надтеречного району Інгушетії, Інгушетія натомість отримала територію на кордоні з Малгобецьким районом. Обидві території є нежитловими. Це викликало масове невдоволення у жителів Інгушетії, які провели мітинг у столиці республіки – Магасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції