Записано розмову сина Бакієва з дядьком: "треба 500 відморозків для нової революції"

Голоси, схожі на голоси сина скинутого президента Киргизії та його брата, обговорюють, як повернути владу в республіці.

В Інтернеті з'явився аудіозапис телефонної розмови між двома чоловіками, чиї голоси схожі на голоси сина скинутого президента Киргизії Курманбека Бакієва Максима і його рідного дядька, брата президента Жаниша Бакієва.

35-хвилинний аудіозапис супроводжується субтитрами англійською мовою (чоловіки розмовляють російською) і фотографіями Максима і Жаниша Бакієвих.

Співрозмовники обговорюють питання дестабілізації обстановки в Киргизії, можливості дискредитації тимчасового уряду і захоплення влади в республіці.

Зокрема, "голос Максима Бакієва" пропонує "знайти 500 відморозків", які мають зайти в Білий дім (так у Киргизії називають Будинок уряду) та пред'явити права на владу, заявивши, що вони є тимчасовим урядом і видали декрети "про владу, про землю, про мир, ще про що-небудь".

"Так ми цих (мається на увазі чинний тимчасовий уряд) опускаємо, виникає питання: чим цей уряд легітимніший за той? На весь світ прокричати про це і піти", - пропонує "Максим".

На його думку, уряд Рози Отунбаєвої треба "всіляко дезавуювати і деактивізувати", "постійно тримати (в республіці) "кіпіш", щоб постійно хтось здіймав бучу". Окрім організації масових безладів і провалу виборів співрозмовники обговорювали питання "точкових акцій", які потребуватимуть "набагато менше зусиль".

Під час розмови як прихильники Бакієвих згадувалися якісь Наріман, Пармаш, Камчі, Ахмад, Василь Іванович. Крім того, за словами "Максима", "Феліксу росіяни дали мільйон. Алмазу теж дали, Сарієву теж.

Швидше за все, маються на увазі Фелікса Кулова, Алмазбека Атамбаєва і Теміра Сарієва. На думку співрозмовників, це зроблено для того, щоб вони "перегризлися" між собою, оскільки у всіх трьох - один і той же електорат.

Того ж дня в Мережі були викладені аудіозаписи інших телефонних переговорів киргизькою мовою, в яких звучать голоси, схожі на голоси членів тимчасового уряду Азімбека Бекназарова, Теміра Сарієва і Алмазбека Атамбаєва.

Виконуючий обов'язки міністра фінансів Киргизії Темір Сарієв фактично визнав достовірність запису телефонної розмови з його участю. "Як ви можете переконатися після аналізу телефонної розмови, в ньому не міститься нічого, що виходило б за рамки закону і сферу моїх повноважень", - зазначив він.

Читайте також:

На півдні Киргизії розлючений натовп побив губернатора і міністра оборони

У Киргизії дописали нову конституцію

Скинутий президент Киргизії займеться виробництвом іграшок

У Киргизії знайшли золото родичів скинутого президента Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: