В інтернет потрапило шокуюче фото Стіва Джобса

В інтернет потрапило фото Стіва Джобса, зроблене напередодні. На світлині екс-глава Apple настільки худий, що йому важко тримати рівновагу, що є свідченням прогресуючої хвороби.

Фотографія шокуюче худого голови ради директорів Apple Стіва Джобса була опублікована у п'ятницю, 26 серпня, в інтернеті через два дні після того, як він залишив посаду гендиректора компанії.

Сайт TMZ.com, що належить медіакорпорації Time Warner, розмістив фотографію настільки схудлого Джобса, що йому потрібна допомога для того, щоб тримати рівновагу, що, очевидно, є свідченням стрімко прогресуючої хвороби.

TMZ.com стверджує, що фотографія була зроблена в п'ятницю, 26 серпня.

Чутки про стан здоров'я Джобса викликали сильні коливання акцій Apple, і в силу того, що ця компанія є другою найбільшою американською корпорацією зі своєї капіталізації, ці коливання безпосереднім чином позначалися й на загальному стані фондового ринку.

Увечері в середу Джобс опублікував лист до ради директорів, у якому говориться, що він залишає посаду керівника компанії.

"Завжди говорив, що, якщо настане день, коли я не зможу справлятися зі своїми обов'язками глави Apple, я буду першим, хто вам про це повідомить. На жаль, цей день настав", - пише він.

Своїм наступником Джобс попросив зробити Тіма Кука, який з січня 2011 року фактично керує Apple. Рада директорів підтримала цю пропозицію.

"Далі хотів би служити Apple, якщо рада вважатиме це доцільним, як голова ради директорів, член ради директорів або співробітник", - продовжив у своєму листі Джобс.

Рішення про його обрання головою відразу було прийнято радою.

У листі не було ні слова про стан здоров'я.

Через тривалу хворобу Джобса його відхід не можна назвати несподіваним. У 2004 році у Джобса була виявлена ​​рідкісна форма раку підшлункової залози.

У 2009 році йому була зроблена трансплантація печінки. Офіційних коментарів від Джобса не надходило з січня, коли він пішов, "щоб сконцентруватися на своєму здоров'ї".

Він двічі з тих пір переривав лікарняний - щоб представити iPad2 в березні і на щорічній конференції розробників Apple в червні.

Читайте також: 

Джобс подав у відставку з посади гендиректора Apple

На рахунках компанії Apple більше грошей, ніж у казні США

Робота в сучасному офісі шкідлива для мозку людини

Біографія Стіва Джобса стала бестселером за рік до публікації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: