В Інтернеті Мєдвєдєву сумувати не доведеться

Кількість зареєстрованих користувачів відеоблога Мєдвєдєва вже більше 3 тисяч осіб.

Кількість зареєстрованих користувачів відеоблога президента Росії Дмитра Мєдвєдєва перевищило 3,5 тисячі осіб.

У зв'язку з порушенням правил блога реєстрацію не пройшли 168 осіб. Ще 443 Інтернет-користувачі чекають підтвердження.

У понеділок інтернет-користувачі отримали можливість залишати коментарі в блозі глави держави, що з'явився восени 2008 року. Відповідно до правил, для того, щоб коментувати відеозаписи президента РФ, користувачу треба реєструватися. Процедура реєстрації достатньо проста: обов'язково потрібно вказати лише адресу електронної пошти і прізвище, ім'я або нік. У реєстрації може бути відмовлено, якщо в анкеті використовується ненормативна лексика.

До вечора другого дня на сайті опубліковано 603 коментарі, ще 132 знаходяться в премодерації. Всього над відеоблогом працюють з десяток людей.

Прес-секретар президента Наталія Тімакова допускає можливість, що на ряд коментарів глава держави відреагує.

"Не виключено, що найцікавіші коментарі одержать відповідь у вигляді коментаря президента на сайті", - сказала Тімакова.

Відеоблог глави російської держави розміщений на офіційному сайті Кремля. Повідомивши в своєму відеообігу, розміщеному у понеділок, що тепер у Інтернте-користувачів з'являється можливість коментувати його виступи, Мєдвєдєв пообіцяв, що "з великим інтересом їх читатиме".

Коментарі Інтернет-користувачів проходять премодерацію і не публікуються, якщо пропагують ненависть, дискримінацію, містять образи, погрози, утискають права меншин, порушують права неповнолітніх, поширюють персональні дані третіх осіб без їх згоди, переслідують комерційні цілі, містять спам, рекламну інформацію, інвектівну лексику і її похідні.

Загальний розмір одного коментаря не може перевищувати 2 тисячі знаків. Відповідно до правил, повідомлення може бути відкоректоване без порушення загального значення і логіки коментаря, в ньому можуть бути виправлені явні друкарські помилки, коментар також може бути переміщений в інший тематичний розділ.

Читайте також:

Мєдвєдєв дозволив коментувати свій блог

Обама заведе відеоблог на YouTube

Брітні Спірс завела мікроблог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: