В інтернеті повідомили про майбутній розстріл у німецькій школі

Два дні потому, як в Німеччині підліток розстріляв 15 людей, в інтернеті з'явилося повідомлення про приготування подібного випадку ще в одній школі.

Влада Німеччини закрила школу на південному заході країни після повідомлення, що з'явилося в одному з інтернет-чатів, про акт насильства в цьому навчальному закладі.

Школа поблизу міста Хайльбронн оточена поліцейськими, які обшукують приміщення. Сигнал тривоги поступив в поліцію до початку занять, тому учнів у школі немає.

Нагадаємо, 11 лютого 17-річний Тім Кретчмер розстріляв в містечку Вінненден 15 людей. Раніше повідомлялося, що Кретчмер напередодні злочину також попередив про свій намір в інтернеті-чаті. Проте, за останніми даними, поліції не вдалося виявити слідів цього запису на комп'ютері хлопця.

Кретчмер відкрив стрілянину в своїй колишній школі в містечку Вінненден, розташованому в 20 кілометрах від Штуттгарта. Загинули дев'ять школярів (з них вісім дівчаток) і три викладачки. Крім того, вбивця застрелив людину на території розташованої поряд з школою клініки, а потім двох випадкових перехожих. Після цього підліток застрелився.

Читайте також:

Трагедія в Німеччині не змусить посилити охорону шкіл в Україні

Шведський підліток погрожував повторити бійню в Німеччині

Німеччина в жалобі за загиблими дітьми

"Вінненденський вбивця" любив фільми жахів і ненавидів жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: