В Інтернеті продають речі, вкрадені під час погромів у Британії

Вкрадені товари відрізняє те, що продаються вони за надзвичайно низькими цінами. Так, новенький iPad на EBay можнапридбати за половину вартості.

У Великобританії мародери активно продають вкрадені під час заворушень товари через інтернет. Зокрема, викрадені речі можна придбати на популярному онлайн-аукціоні EBay.

Вкрадені товари відрізняє те, що продаються вони за надзвичайно низькими цінами.

Приміром, нерозпакований планшетний комп'ютери iPad можна придбати за 280 фунтів або за половину своєї роздрібної вартості. За півціни виставлені також плазмові телевізори, різні смартфони та багато іншого.

Виявляти злочинців, які бажають нажитися на награбованому, допомагають звичайні користувачі інтернету. Вони повідомляють правоохоронним органам про підозрілі лоти. Вже зроблені перші арешти.

Хвиля масових вуличних заворушень, що супроводжувалася безпрецедентними крадіжками магазинів і мародерством, прокотилася минулого тижня по 28 містам Англії та Уельсу.

Натовпи молоді розбивали вітрини і проникали в магазини, виносячи найдорожче - дизайнерський одяг, електротехніку.

Так, в одному з районів Лондона була розграбована ціла торгова вулиця, злочинці не чіпали лише один магазин - книжковий, який не містив, на їхню думку, нічого привабливого.

Як повідомлялося, збитки від масових заворушень, які почалися в Лондоні в ніч на 6 липня, а потім поширилися на інші міста Великобританії, можуть перевищити 150 млн фунтів стерлінгів (170 млн євро).

Читайте також:

У Лондоні після погромів арештували посланницю Олімпіади та дочку мільйонера

Ще одна людина померла в результаті сутичок у Лондоні

У Великобританії заарештовано більше 1700 людей

У Англії всього за добу продаж бейсбольних біт зріс на 5000%

ВідеоНаслідки безладів в Лондоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: