В інтернеті з'явилася вакансія на пост президента Росії

На російських сайтах працевлаштування відкрилася вакансія на пост президента Російської Федерації.

На російських сайтах з пошуку роботи з'явилася вакансія з назвою - президент Російської Федерації. Місячний оклад президента, згідно з оголошенням, складає 281,5 тисяч рублів.

"Особистий літак, державна квартира, державна дача. Повне утримання за державний рахунок (медичне обслуговування, харчування, транспорт, заняття спортом, освіта, відпочинок) як для президента, так і для членів сім'ї. Персональний кабінет з видом на Кремль. Довічні гарантії для президента і членів сім'ї після закінчення терміну повноважень. Умови виходу на пенсію обговорюються окремо з кожним успішним кандидатом. Зарплата "біла", оформлення по трудовій книжці", - йдеться в оголошенні роботодавця.

Вік пошукача, який бажає стати президентом, згідно вакансії, становить 35 років. Причому він повинен бути громадянином Росії і постійно проживати в Російській Федерації не менше 10 років.

Кандидат обов'язково повинен володіти хоча б однією іноземною мовою, бути готовим до відряджень, мати тверду життєву позицію та патріотизм.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і прем'єр-міністр Росії Володимир Путін ухвалили рішення про вибори 2012 року самостійно, не обговорюючи це з членами російського уряду.

Раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на передвиборчому з'їзді "Єдиної Росії" в Москві запропонував делегатам в разі успіху партії на виборах висунути кандидатом в президенти главу уряду Володимира Путіна.

Читайте також:

Мєдвєдєв запропонував Путіну знову йти у президенти

Путін погодився йти у президенти: дякую вам, це велика честь

Мєдвєдєв і Путін ловили рибу на Волзі та пірнали разом

Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва у Росії рекордно впали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: