Кубинський сайт опублікував фото Чавеса після операції

На фотографіях Чавес, одягнений в синій спортивний костюм, розмовляє з лікарем та зі своїми двома дочками Марією Габріелою та Розою Вірхініей.

Кубинський сайт Cubadebate ввечері в суботу опублікував фотографії президента Венесуели Уго Чавеса, що проходить в Гавані лікування після видалення ракової пухлини.

На фотографіях, зроблених, за повідомленням сайту, 1 липня, президент Венесуели здійснює 10-хвилинну прогулянку, яку йому рекомендували лікарі. Чавес одягнений в синій спортивний костюм, розмовляє з лікарем, главою МЗС країни Ніколасом Мадуро, спілкується зі своїми двома дочками Марією Габріелою та Розою Вірхініей.

"Чавес дисципліновано виконує реабілітаційні вправи, прописані лікарями", - говориться в повідомленні на сайті.

56-річний президент Венесуели, який знаходиться в Гавані вже протягом трьох тижнів визнав у п'ятницю, що переніс дві операції - одну у зв'язку з внутрітазових абсцесом, іншу - з видалення ракової пухлини. Раніше повідомлялося лише про операції, пов'язаної з внутрітазовим абсцесом.

Тривала відсутність президента на батьківщині породила чутки про поганий стан його здоров'я або навіть про його смерть. Щоб розвіяти їх, влада поширила відеозапис зустрічей Уго Чавеса з колишнім кубинським лідером Фіделем Кастро.

Пізніше Чавес виступив на телебаченні зі зверненням до народу.

Читайте також:

Уго Чавес хворий на рак

Чавес заявив після операції, що не має права хворіти і готовий керувати країною

Уго Чавес залякав найкращу збірну світу

Чавес висміяв чутки про розміщення іранських ракет у Венесуелі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: