В Інтернеті з'явилися сотні документів японської поліції про міжнародних терористів

У Японії з особистих комп'ютерів співробітників поліції могли помилково потрапити в Інтернет сотні секретних документів.

Більше сотні секретних документів з даними про міжнародних терористів, інформаторів і агентів, які діють під прикриттям, могли помилково потрапити в Інтернет з особистих комп'ютерів співробітників японської поліції.

Влада зараз спішно розслідує цю скандальну справу. Витік секретної інформації може зробити істотний вплив на роботу із забезпечення безпеки майбутньої низки заходів в рамках форуму Азіатсько-тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), що відбудеться у листопаді в місті Йокогама.

На думку слідства, в Інтернет помилково через файлообмінні програми могли потрапити документи, складені з 2004 року по теперішній час.

Серед них - аналітичні звіти про діяльність міжнародних терористів, матеріали, отримані від Федерального бюро розслідувань США, списки агентури з адресами, переліки мусульман, які проживають в Японії.

В Інтернет, судячи з усього, пішли також звіти про негласне стеження за мечетями, співробітниками іноземних посольств, плани дій поліції на випадок великомасштабних актів терору, матеріали про заходи, які робилися щодо забезпечення безпеки саміту "вісімки" на острові Хоккайдо в 2008 році.

Є велика ймовірність і витоку списків співробітників відповідних відділів Головного поліцейського управління Японії, Токійського поліцейського управління, інших підрозділів.

Цей інцидент, на думку преси, підриває міжнародну довіру до японських правоохоронних органів і може завдати шкоди міжнародному співробітництву в боротьбі з тероризмом.

Читайте також:

Росія закликала США розслідувати оприлюднені WikiLeaks дані

Влада Іраку звинуватила опозицію в публікації скандального досьє

Китайські хакери обікрали Міністерство оборони Південної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: