В Інтернеті з'явилося чергове відео терористів з погрозами Німеччині

Ісламіст погрожує Німеччині терактами, проте жодних конкретних вказівок на планові вибухи не повідомляє. Це вже четверте подібне відео за останній рік та друге за три дні.

Черговий відеозапис з терористичними погрозами на адресу Німеччини з'явився в Інтернеті.

Відео знову виявили фахівці американського центру моніторингу ісламістських сайтів IntelCenter, кримінальна поліція ФРН підтвердила факт наявності відео.

На записі під назвою "О, аллах, я тебе люблю" - ісламіст родом з Бонна Беккай Харрах із закутаним обличчям, що називає себе "Абу Талха, німець". Як відзначають фахівці кримінальної поліції, це вже четверте відео за цей рік, що містить погрози на адресу Німеччини. Як і два перші відео, останнє марковане логотипом "Аз Сахаб", під яким подібні матеріали публікує "Аль-Каїда".

Як повідомила представник поліції, закадровий текст на відео - німецькою мовою, погрози направлені на адресу Німеччини, але не містять конкретних вказівок на плановані вибухи. В даний час відео перевіряється фахівцями.

Три дні тому в Інтернеті вже з'явилося одне відео аналогічного характеру. Запис повідомляв, що в разі, якщо Німеччина не виведе війська з Афганістану, то наступного дня після парламентських виборів "прокинеться в жаху".

В зв'язку з цим МВС ФРН прийняло підвищені заходи безпеки в країні, особливо, на вокзалах і в аеропортах.

Міністерство відзначає, що напередодні виборів різні терористичні угрупування можуть активізувати пропагандистські і оперативні дії. Парламентські вибори призначені в країні на 27 вересня.

Читайте також:

У Німеччині оголосили вищий ступінь терористичної загрози

У Німеччині 10 тис. людей влаштували акцію протесту проти неонацистів

У Німеччині передвиборний мітинг завершився безладами

У Німеччині підірвали символ роз'єднання країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: