Ісламісти опублікували відеозвернення естонських заручників у Лівані

Заручники по черзі просять зробити все, що можливо, для їх звільнення. Своє звернення вони адресували лідерам Лівану, Йорданії, Саудівської Аравії і Франції.

На порталі YouTube з'явилося відеозвернення естонських туристів, викрадених місяць тому під час подорожі по Лівану.

Заручники по черзі просять зробити все, що можливо, для їх звільнення. Своє звернення вони адресували лідерам Лівану, Йорданії та Саудівської Аравії, а також президенту Франції Ніколя Саркозі.Як повідомлялося, відповідальність за викрадення туристів взяло на себе угрупування під назвою "Рух відродження і реформ". Як доказ представники угрупування надіслали кілька ID-карт, що належали естонцям.

Викрадачі зажадали викуп за звільнення заручників (запитувана сума невідома). Натомість Влада Естонії, зі свого боку, заявили, що викуп за заручників платити не будуть. У той же час, в МЗС республіки припустили, що туристи все ж можуть бути викуплені - тільки не державою, а який-небудь недержавною організацією.Нагадаємо, семеро туристів з Естонії були викрадені 23 березня, коли подорожували на велосипедах по долині Бекаа (на сході Лівану). Естонців забрали озброєні люди, які під'їхали на кількох машинах.Деякі з викрадачів згодом були затримані, проте заручники так і не були знайдені. У ЗМІ також пройшла інформація, що викрадені естонці, можливо, були вивезені з Лівану до Сирії.

Читайте також:

Викрадені естонські туристи зникли: влада відмовилась платити викуп

На півдні Філіппін бойовики захопили в заручники вчителів та учнів школи

У Багдаді звільнили заручників, захоплених в католицькому храмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: